e-mail: mlynzrno@mlyn-zrno.sk
články
Slovo majiteľov

Mlyn chápeme ako súčasť poľnohospodárstva, s napätím sledujeme zakladanie úrody a postupný vývin obilnín. Tešíme sa peknému počasiu. V závislosti od toho už vidíme lepšiu alebo horšiu úrodu.
Pri úrode zdravého obilia vieme, že bude kvalitná múka, tým aj ekonomická prosperita. Obilniny kupujeme hlavne od miestnych serióznych dodávateľov. Na výrobu dobrej múky  je treba veľa strojných operácií. mlynské stroje melú, klepú, trasú obilie vo svojom tichom koncerte, na ktorý treba dozerať. Stroje ešte aj po vypnutí  unavene praskajú a pukajú do ticha.

Naša firma
Na trhu výroby múky pôsobíme od roku 1992. Melieme mlynskou technológiou stredoeurópskeho typu. Vo výrobnom programe máme múky pre pekárov, cestovinárov, pizzérie  aj múky určené pre zdravý životný štýl, a to múky celozrnné, z iných druhov plodín ako sú amarantové, špaldové, jačmenné múky, z tvrdej pšenice a strukovinové , ale aj BIO múky ako produkty ekologického poľnohospodárstva.

Balenie

Balenie výrobkov máme prispôsobené k dnešným trendom pre ponuku zákazníkom. Ponúkame balenie v autentických dekoračných tkanivových vreckách, papierové vrecká , aj kombinované balenie kartónová škatuľka s potlačou vo vnútri so vzdušným vreckom z tkaniny.

kazníci

Našimi výrobkami uspokujujeme široké spektrum zákazníkov: cestovinárov, cukrárov, pekárov, vývarovne , spracovateľov zdravej výživy... Našim veľkým zákazníkom sú aj domácnosti.

Stroje

Náš mlyn je vybavený tradičným strojným zariadením európskeho typu od českej firmy Prokop Pardubice. 
Mlyn Zrno
Miroslav Grznár, Veľké Hoste 182, 956 38  Šišov
tel./fax: 00421387695717, mob.brána: 00421907705129
mobil: 00421905652426
SVK
CZE
GBR
GER
POL
RUS
UKR
ROM
FRA
HUN
SLO
','_blank')" ID="TEwUrlLink4_28">
úvodná strana
ponuka výrobkov
cenník
spôsob balenia
recepty
záhradníctvo
kontakt + predaj
o firme
BIO výroba
knižka Zamúčené histórie
rôzne dopyt
a predaj
fotogaléria mlyna
spôsob rozvozu