e-mail: mlynzrno@mlyn-zrno.sk
Ponuka balenia
ZOZNAM OBALOV:
- obaly plodiny
fazuľa, fazuľa farebná, fazuľa biela, sója, ryža, sušené slivky, sušené jablká,  orechy, hríby, lieskovce, mandle, hrach, šošovica, mak
-
obaly bylinky
šípky, trezalka, borievka, nechtík, harmanček, bazalka, baza čierna, repík, kostihoj,materiná dúška, skorocel, žihľava, jahodové listy, lipový kvet
- obaly iné
rezance, fliačky, cestoviny, strúhanka
- obaly múka
pšeničná múka polohrubá, pšeničná múka hrubá zlatý klas, pšeničná múka bledá špeciál, pšeničná múka bledá, pšeničná múka tmavá, pšeničná múka celozrnná, pšeničný graham, jedlé obilie pšenica letná potravinárska, pšeničné otruby špeciálne, ražná múka bledá, ražná múka tmavá, ražná múka celozrnná, ražný graham, amarantová múka, amarantové zrná celé, špaldová múka jemná bledá, špaldová múka celozrnná, špaldové otruby jemné, špaldová múka tmavá chlebová
50 kg biele tkané vrecia:


Tieto vrecia paletujeme na europalety a fixujeme strečovou fóliou proti zosuvu. Jedna paleta váži až 800 kg.
Papierové sáčky 1 kg spotrebiteľské balenie:


Múku určenú pre profesionálne použitie balíme strojom do papierových sáčkov s potlačou. Balí sa skupinovo do 10 kg-ových balíkov v tepelnom boxe do zmršťovacej fólie a následne sa umiestni na europaletu.
Rustikálne obaly(pri múke 1,5 kg; 1 kg; 0,5 kg a pri ostatných len veľkosť 1,5 kg) :


Pre potreby domácností a predajní,  múku balíme do textilných vreciek s potlačou, previazaných povrázkom a opatrenými visačkou. Skupinovo ich balíme po 4 - 6 kusov v tepelnom boxe do zmršťovacej fólie a následne umiestníme na europaletu.
Obaly sú vhodné na balenie potravín (múka, liečivé rastliny, záhradné i lesné plody...) Sú hygienicky nezávadné, vzdušne priepustné a majú voliteľnú nosnosť.Používajú sa na balenie sypkých materiálov (múka, rasca, mak, krmivá pre domáce zvieratá...), na balenie potravín, ktoré vyžadujú vzdušný obal (orechy, lieskovce, fazuľa, hrach, obilniny...) Inými vlastnosťami obalov z textílie sú : estetický vzhľad, možná výroba s logom Vašej firmy, výroba aj v malých sériach. Vhodné sú aj na ručné balenie a na opakované používanie. Je ich možné prať v práčke.
Kartónová škatuľka (0,8 kg):


Našu múku ponúkame aj v kartónových obaloch s výraznou potlačou a ľahko čitateľnými údajmi pre zákazníka. Prednosťou je vysoko hygienická ochrana múky. Textilné vzdušné vrecko je vložené do škatuľky, tým je múka chránená dvomi vrstvami, napríklad pri prezeraní si výrobku zákazníkom. Po zabalení ich skupinovo balíme do 4 až 8 kusov v tepelnom tuneli do zmršťovacej fólie. Jednou z predností je aj skladnosť v regáloch predajní ale i u zákazníka. V uvedenom balení predávame produkty  v konvenčnej kvalite ale aj v kvalite BIO, čiže výrobky vyrobené v ekologickom poľnohospodárstve. Nostalgickou grafikou chceme potešiť zákazníka v našom pretechnizovanom svete.
Obal tkanivové ploché vrecko (0,5 kg; 1 kg; 1,5 kg):


Obal tkanivové ploché vrecko s našitou etiketou, na ktorej je uvedený názov a potrebné zákonné ukazovatele, je vhodný na balenie 0,5 kg a 1 kg ale aj 1,5 kg múky. V našej ponuke obalov máme aj tkanivové vrecká v plochom prevedení (nemá vytvarované dno na vertikálne státie vrecka). Zákonné ukazovatele a názov sú umiestnené na prišitej papierovej etikete po obvode vrecka. Uvedené vrecká sú vhodné na menšie balenie múk zdravej výživy a BIO do 1 kg. Nad nasypaným produktom je previazaný povrázok. Horná násypná časť môže byť prešitá. Na prešitej časti je umiestnený symbol s naznačením odstrihnúť pred použitím. Tento obal je cenovo najvýhodnejší vo vzťahu obal a obsah.
P.S.: Po prejednaní ponúkame možnosť umiestnenia vlastného loga predajne na etiketu vrecka.
Obal papierové biele vrecko s nalepenou visačkou (1 kg):


Obal papierové biele vrecko s nalepenou visačkou, na ktorej je uvedený názov a potrebné zákonné ukazovatele, je vhodný na balenie 1 kg-ovej múky. V tomto prevedení je múka cenovo najvýhodnejšia. Obal je jednoduchý z bieleho papiera.
možnosť nákupu dobierkou alebo cez E-shop
Bylinky charakteristika
Mlyn Zrno
Miroslav Grznár, Veľké Hoste 182, 956 38  Šišov
tel./fax: 00421387695717, mob.brána: 00421907705129
mobil: 00421905652426
SVK
CZE
GBR
GER
POL
RUS
UKR
ROM
FRA
HUN
SLO
úvodná strana
ponuka výrobkov
spôsob balenia
recepty
kontakt + predaj
o firme
spôsob rozvozu
Balenie BIG - BAG:


Krmivá sa môžu objednať v balení Big - bag, do jedného vreca sa zmestí okolo 500 kg krmiva (otrúb).
Balenie 5 kg šité vrecko:


Múka sa balí aj do 5 kilogramového šitého vrecka s visiacou visačkou.
0,5 kg - celofánové vrecko
semienka , koreniny, strukoviny a trstinový cukor balíme aj do celofánových vreciek.
Ponúkame aj NOVINKU - VÁKUOVO BALENÉ MÚKY